Promocje

LG ArtCool Gallery Inverter

LG ArtCool Gallery Inverter Moc chłodnicza: 2,7 - 3,5 kW
Moc grzewcza: 3,5 - 4,2 kW
Na pomieszczenie: 20 - 30 m2


Klimatyzator typu naściennego. Dzieło sztuki wśród klimatyzatorów - jednostka wewnętrzna wyglądająca jak obraz, w dodatku sam możesz decydować jakie dzieło sztuki znajdzie sie na panelu. Dzięki bezprzewodowemu sterowaniu pilotem, sprężarce inwerterowej oraz zaawansowanym systemom oczyszczania powietrza jest najoszczędnieszą i najbardziej eksluzywną jednostką klimatyzacyjną.

więcej

LG ArtCool Mirror Inverter

LG ArtCool Mirror Inverter
Moc chłodnicza: 2,78 - 6,45 kW
Moc grzewcza: 2,87 - 6,59 kW
Na pomieszczenie: 20 - 50 m2


Klimatyzator typu naściennego. Arystokrata wśród klimatyzatorów, który dzięki nowoczesnej stylistyce, bezprzewodowemu sterowaniu pilotem, sprężarce inwerterowej oraz zaawansowanym systemom oczyszczania powietrza jest najoszczędnieszym i najbardziej przyjaznym otoczeniu urządzeniem w swojej klasie. Dostępny w różnych wersjach.

więcej

Sinclair King

Sinclair King
Moc chłodnicza: 2,65 - 6,60 kW
Moc grzewcza: 2,85 - 6,80 kW
Na pomieszczenie: 20 - 60 m2


Klimatyzator typu naściennego. Bezprzewodowe sterowanie pilotem i klasa energetyczna A to tylko jedne z nielicznych zalet jednostki Sinclair.

więcej

Oferujemy urządzenia markowych firm:


lista firm w ofercie

⇒ Cennik klimatyzacji LG

⇒ Cennik klimatyzacji Sinclair

⇒ Cennik klimatyzacji Fuji

⇒ Cennik klimatyzacji Mitsubishi

⇒ Cennik klimatyzacji VivaxKlimatyzatory naścienne

Klimatyzatory naścienne

To zaawansowane technologicznie urządzenia przystosowane do pracy w pomieszczeniach o różnorodnym zastosowaniu. Ich elegancki i nowoczesny design oraz uniwersalne proporcje pozwalają na wkomponowanie ich w wystrój każdego wnętrza. Ich zaletą jest szybki montaż oraz prosta i bezproblemowa obsługa. Wyposażone w pilot zdalnego sterowania pozwalają na łatwą i komfortową regulację wszystkich dostępnych funkcji.

więcej


Klimatyzatory naścienne z inwerterem

Klimatyzatory naścienne z inwerterem

Inwerter to nowoczesne urządzenie zapewniające płynną regulację pracy sprężarki w urządzeniu zewnętrznym. Dzięki temu klimatyzator samoczynnie dostosowuje się do temperatury i warunków panujących w pomieszczeniu, automatycznie dobierając optymalną prędkość sprężarki. Rozwiązanie to zabezpiecza urządzenie przed znacznymi wahaniami prądu w sieci, co zwiększa jego trwałość i niezawodność, a także zapewnia duże oszczędności energii nawet do 40%. Dodatkową zaletą klimatyzatorów inwerterowych jest super cicha praca obu jednostek.

więcej

Klimatyzatory kanałowe

Klimatyzatory kanałowe montowane są w przestrzeni międzystropowej lub instalowane w pomieszczeniu technicznym. Jednostka wewnętrzna systemu pozostaje całkowicie niewidoczna, a wentylowane przez nią powietrze dostarczane może być do kilku pomieszczeń jednocześnie. Nawiewniki powietrza można dopasować do wystroju każdego pomieszczenia i rozmieścić według indywidualnych potrzeb. Dzięki możliwości oczyszczenia powietrza i doprowadzenia domieszki świeżego, klimatyzatory kanałowe sprawdzają się w salach konferencyjnych, hotelach, biurach, a także w domkach jednorodzinnych.

więcej

Klimatyzatory kasetonowe

To system urządzeń montowanych w bardzo niewielkiej przestrzeni międzystropowej. Widoczny na zewnątrz panel o czterostronnym nawiewie gwarantuje równomierny rozkład powietrza w pomieszczeniu. Urządzenie umożliwia doprowadzenie świeżego i pozbawionego wszelkich zanieczyszczeń powietrza, którego jakość zbliżona jest do tego wdychanego w górach, czy nad morzem. To idealne rozwiązanie do wszystkich obiektów użyteczności publicznej, restauracji, sal konferencyjnych, hoteli, biur, a także domków jednorodzinnych.


więcej

Klimatyzatory multisplit

Systemowe rozwiązania, w których jedna jednostka zewnętrzna podłączona jest do kilku jednostek wewnętrznych. Urządzenia pozwalają na tworzenie rozbudowanych zespołów klimatyzujących kilka pomieszczeń jednocześnie. Dzięki temu pozwalają cieszyć się wszystkimi zaletami najlepszej klimatyzacji przy naprawdę niskich kosztach eksploatacji. To idealne rozwiązanie do domu, średniego biura, sklepu, przychodni itp.


więcej

Klimatyzatory przysufitowe/przypodłogowe

Klimatyzatory tego typu charakteryzują się bardzo silnym nawiewem powietrza z jednostki wewnętrznej. Polecane są przede wszystkim do pomieszczeń wąskich i długich lub bardzo wysokich. W zależności od układu i charakteru wnętrza montowane są przy podłodze, na podobieństwo kaloryfera lub przylegająco przy suficie. W urządzeniach tego typu nawiew powietrza w poziomie regulowany jest zdalnie sterowanym pilotem. Dlatego świetnie sprawdzają się w sklepach, dużych salach, przestronnych biurach itp.


więcej

Chłodnictwo

Chłodnictwo jest działem techniki zajmującym się odprowadzaniem ciepła ze środowiska chłodzonego w celu uzyskania i utrzymania temperatur niższych od temperatury otoczenia. Najważniejszym obszarem zastosowań chłodnictwa jest utrwalanie, przechowywanie i transport łatwo psujących się artykułów spożywczych. W przeciwieństwie do konserwowania przy pomocy wysokich temperatur technika chłodnicza pozwala zachować produkty w pierwotnym stanie świeżości, bez zmiany smaku, koloru, czy zawartości witamin.
więcej

Nagrzewnictwo

W dziedzinie nagrzewnictwa mamy do zaoferowania kolektory słoneczne, pompy ciepła oraz rekuperatory. Pompy ciepła to urządzenia o szerokich możliwościach zastosowania i niewielkich ograniczeniach technicznych. System ten może być stosowany nawet do ogrzewania mieszkań w blokach. Oprócz wytwarzania wody do celu grzewczego i CWU, dodatkową zaletą jest możliwość zmiany trybu pracy w okresie letnim i chłodzenie pomieszczeń z zachowaniem ciepłej wody użytkowej. Do wytwarzania ciepłej wody użytkowej system może współpracować z kolektorami słonecznymi. Rekuperacja jest to odzyskiwanie energii termicznej gazów odlotowych (odpadkowych), w celu dalszego ich wykorzystania.


więcej

Konstrukcje pod klimatyzacje

Budujemy na zamówienie niestandardowe konstrukcje pod klimatyzację.